: En Büyük Facebook Sayfaları
Android Oyun Hilesi

En Büyük Facebook Sayfaları

Savaş Can Altun
4 sene önce

Facebook‘un Hayatımızın bir parçası olduğu gerçeği her geçen gün artıyor. ve facebook üzeri binlerce sayfa bulunuyor bende sizlere bugün bu sayfalardan en büyük 10 facebook Sayfasını listesini sunacağım.  fazla uzatmadan listemize başlıyalım.

10 )  Harry Potter

Harry Potter ‘sayfası facebook üzerinde tam  66.628.694 ( 66 Milyon )  ‘dan fazla kişi tarafından beğenilmiş durumda. ve dünya üzerinde facebook ‘da en çok beğenilen 10. sayfa konumunda bulunuyor.

9 )  The Simpsons

The Simpsons ‘u bilmeyenimiz yok denecek kadar azdır. küçüklüğümden beri neden sarı olduklarını hep merak etmişimdir oda ayrı bir konu : )  tabi bunun konumuz ile alakası yok.   The Simpsons Sayfası facebook üzerinde tam 68.637.290  ( 68 Milyon )  ‘dan fazla kişi tarafından beğenilmiş durumda ve dünya listesinde 9. sırada yer alıyor.

8 )   Texas HoldEm Poker

Hmm aslında bu sayfayı pek anlatmanın manası yok bildiğimiz gibi dünyada bir çok kişini sorunu kumar ve bu sayfada o tarz bir sayfa pek bilgim yok oynamayıda sevmem ( oynamayı bilmiyorum oda ayrı mevzu : D )  ve bu sayfa tam olarak  69.697.793 ( 69 Milyon )  ‘dan fazla kişi tarafından beğenilip listemizin 8. sırasında yer alıyor.

7 )  Shakira

Anlatmaya gerekmi var ?   Shakira fan sayfası tam olarak 74.534.383 ( 74 Milyon )  ‘dan fazla kişi tarafından beğenildiği için listemizin 7. sırasında yer alıyor tabi kalbimizde 1. sırada o ayrı : D

6 )  Coca-Cola

Bilmeyeni döverler diyorum artık. hangimiz içmedikti. benim dedemin bile içmişliği var…   ve tam olarak beğeni sayası 76.347.075 ( 75 Milyon )  ‘dan fazla. bu arada bana 2.5 litrelik kola ısmarlamak isterseniz destek kısmından yollaya bilirsiniz 🙂

5 )  Youtube

bildiğiniz gibi bir video portalı. ben hariç nerdese bütün arkadaşlarım bu sayfayı beğenmiş .. 76.929.399 ( 76 milyon ) ‘dan fazal beğenisi ile listemizin 5. sırasında.

4 )  Eminem

Bildiğiniz gibi dünyaca ünlü bir rap sanatcısı aslında bende seviyorum’da mason olmayadı iyidi.  78.130.703 ( 78 milyon )  ‘ kişi ile listemizin 4. sırasında yer alıyor.

3)  Rihanna

buda eminem gibi bir rap sanatcısı diye biliriz. aslında fan’larının coğu erkek denile bilir.  bunu sebebini’de tahmin edersiniz 😀 tabi neyse uzatmadan  sayfa sayısına geçelim. tam olarak 80.522.999  ( 80 MİLYON )  ‘ile 3. sırada yer alıyor.

2 ) Facebook

Facebook ‘da en çok beğenilen 2. sayfa  Facebook tabi bunun Facebook olması çok garip duruyor çünkü nede olsa Facebook.  106.031.806  ( 106 Milyon )  ‘ile 2. sırada yer alıyor.

1 ) Facebook for Every Phone

Geldik 1. sıraya burada’da karşımıza facebook geliyor.342.413.576  ( 342 Milyon )  ‘ile açık ara ile birinci sırada karşımıza geliyor.

 

Bu Yazıyı Paylaş : En Büyük Facebook Sayfaları kutladı yazısını paylaş En Büyük Facebook Sayfaları yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
Merhaba arkadaşlar internet de illaki görmüşsünüzdür hep yurt dışından bazı yerlerin manzaraları falan paylaşılıyor bende bizim ü...
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere vk.com embedlerdeki hataları nasıl gidereceğinizi anlatacağım. Misal veriyorum siteleriniz var vk...
Merhaba arkadaşlar skype kullanıcılarını sevindirecek haberlerden biri olan online olarak skype görüşmesi yapmanızı sağlayan skype web...
Merhaba arkadaşlar asphalt serisinin yeni oyunu olan Asphalt Nitro için hazırlamış olduğumuz mod apk sayesinde sınırsız para ve araç...
Yorumlar
    En Büyük Facebook Sayfaları Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
#
Sponsor Reklamlar
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
#
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.