: Smurf Village Hilesi
Android Oyun Hilesi

Smurf Village Hilesi

Savaş Can Altun
3 sene önce

Smurf’ Village

Smurf’ Village; en popüler Android oyunlarının başında gelmektedir. Yediden yetmişe her yaşta, bay bayan ayrımı yapmaksızın ilgi gören Smurf’ Village oyunu insanlara bir köyü çiftliği kurma yönetme geliştirme ve karar verme kabiliyetlerini sunmasının yanında yatırım yapmak ve zamanla yatırımın karşılığını almak gibi heyecanlar yaşatmaktadır.
Oyunda ilerlemek için en başta ihtiyacımız olan şey zaman ve oyunu geliştirmek için gerekli yatırımları almamızı sağlayacak çileklerdir. Oyunda yeteri kadar çilek vermemesi sebebiyle bireylere ihtiyacı olan çilekler Apple market tarafından satışa sunulmuş ve kredi kartlarıyla ödeme imkanı verilerek oyunun heyecanına kaptıran oyunculara anında imkanlar sunmaktadır. Smurf’ Village de zaman problemi küçük bir hileyle çözülmektedir. Bir tarlaya ektiğimiz patates için 24 saat beklemek yerine veya bir çiftlik evi inşasında 6 saat beklemek yerine Android uygulamalı telefonlarımızın saatini 6 saat ileri alabilir veya patates için gerekli olan 24 saat için tarihlerimizi bir gün ileriye alırsak, orada patateslerin yetişmiş olacağını göreceğiz. Tarlada yetişen ürünlerimizi topladıktan sonra tekrar saat ve gün ayarlarımızı güncel ayarlara getirebiliriz.
Bu Smurf’ Village oyununda hareket kabiliyetimizin artması için gerekli olan ilk küçük oyun hilesidir. İkincisi ise gerekli olan çilekleri oyunun bize sunduğu küçük hediyelerde kalmayıp Smurf’ Village oyun hilesini de yüklediğimizde bize her gün yüzlerce çilek verecektir. Ve Oyuncular bu çileklerle istediği kadar Smurf, satın almalarının yanında, istedikleri çiftlik evini, madenlerini, tarlalarını, yatırımlarını yapacaklardır. Bu basit oyun hamleleriyle 40. Level’e üç ayda gelinirken artık üç dört gün gibi çok daha kısa sürede geleceklerdir.

ayrıca oyunda kolayca ilerlemek için hile arayan arkadaşlar içinde basit bir hile ayarladık bu sayede sınırsız özeliklere sahip olacaksınız indirmek için altta resme tıklamanız yeterli.

hemenindir

Bu Yazıyı Paylaş : Smurf Village Hilesi kutladı yazısını paylaş Smurf Village Hilesi yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
 Oyun Hakkında Major Gun oyununda teröristlere karşı savaştığımız bir aksiyon oyunudur. Teröristleri öldürürken size zarar ver...
Bir bakımdan grafikleri Dragon City oyuna benzeyen AdventureQuest Dragons oyununda da amacımız benzer nitelikte. Yumurtalardan çıkardığ...
Wakfu Raiders oyununda kuracağınız takım ile birçok yaratığa karşı duracaksınız. Takımızdaki herkesin ayrı ayrı önemi ve her ka...
Merhaba arkadaşlar asphalt serisinin yeni oyunu olan Asphalt Nitro için hazırlamış olduğumuz mod apk sayesinde sınırsız para ve araç...
Yorumlar
    Smurf Village Hilesi Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
#
Sponsor Reklamlar
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
#
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.