: 90-60-90 Oldum Artık Yaza Hazırım
Android Oyun Hilesi

90-60-90 Oldum Artık Yaza Hazırım

Savaş Can Altun
2 sene önce

Tabi ki 90-60-90 bir vücuda sahip olmadım ama fazla kilolarımdan kurtulduğumu sizlere söyleyebilirim. Benim gibi kilosuna dikkat etmek isteyen ve nedense su içsek bile yarıyor diyen bayanlar için, özellikle bir çok diyeti yapmak ve diyete Pazartesi başlayıp, Salı günü son vermek bizim kaderimizde olsa gerek.

Bunun için diyet yapmak bizim için bir çok zaman zor olduğu gibi, hele ki benim gibi sürekli olarak çalışıyorsanız eğer, bu sizin için çok daha zor olacak ve sizin elinizde olmadan sürekli yemek yiyebileceksiniz. Çünkü bizim iş yerinde tabldot yemekler verildiği için, haliyle yemek yemeyip bütün gün aç kalmak ile yemek yeyip kilo almak arasında gidip gelebiliyoruz.

Durum böyle olunca iş sonrasında egzersiz falan da yapamadığımız için, bende kilo verebileceğim bir çok ürün arasında inceleme yaptım. İnternet iştah azaltıcı tabletler, kilo verici kahveler, altın çilek gibi bir sürü farklı ürün var. Açıkçası ben bunlara pek fazla güvenmediğim için, eczaneden kilo verme ile ilgili ürün sormaya karar vermiştim.

İş çıkışında eczaneye uğrayarak kilo verme ilacı var mı diye sorduğumda, bana Nutraxin WL 906090 gıda takviye ürününü önerdiler. Ürünün ne olduğunu falan sormama gerek kalmadan, eczacı ürünün B’iota tarafından üretildiğini ve bir kaç markalarını daha sayınca 39,90 TL’ye satılan ürünü almış oldum. İçerisine 60 tane kapsül vardı ve her gün 3 adet yemeklerden 30 dakika önce kullanılması gerekiyordu.

Böyle olunca Nutraxin WL 906090 tahmini olarak 20 gün gidecekti ve bu 20 gün içerisinde kilo verirsem eğer kullanmaya devam edecektim. Ürünü kullanmaya başlayınca, iştahım’da her hangi bir azalma olmadı ve istediğim gibi yemeye devam ettim. Aradan iki gün geçmişti ki etkisini görmek için basküle çıktığımda tam 400 gr verdiğimi görmüştüm.

Bu benim için günün en güzel olayı olmuştu. Ertesi gün tekrar tartıldığımda 170 gr civarı verdiğimi gördüm. Böylelikle ortalama da günlük 200 gr verirsem eğer bir ayda 6 kilo yapar ve fazla kilolarımdan kurtulurum dedim ama tam olarak aslında öyle olmadı.

Çünkü ürünü düzenli bir şekilde kullanmaya başlayınca belirli bir yere kadar kilo verebildim yani sonrasında kilo veremedim. Zaten ideal kiloma kavuştuğum için bunu pek umursamadım ama çok ilginç gelmişti açıkçası bana bu olay. Şuan kilo verme tabletlerini kullanmıyorum çünkü kilolarım yerinde. Ama eğer yeniden kilo alırsam, artık kilolarımı nasıl vereceğimi düşünmüyorum.

Etiketler :
Bu Yazıyı Paylaş : 90-60-90 Oldum Artık Yaza Hazırım kutladı yazısını paylaş 90-60-90 Oldum Artık Yaza Hazırım yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
KULLANICILARIN SUNUCUYA EN KOLAY ERİŞİMİ İÇİN ARTIK CDN KULLANILIYOR CDN (CONTENT DELIVERY NETWORK) Türkçe anlamı içerik dağıtım a...
Teknolojinin en gelişmiş çağlarında olmamıza rağmen bir türlü cehaleti kıramıyoruz. Gençlerimiz bir şeyleri öğrenmeleri için olan...
Merhaba arkadaşlar bugün xyz ( adult ) site sahipleri için bot ihtiyaçlarını karşılamaları adına hazırlanmış videobot.xyz adresin...
Nuhun Gemisi Kıbrıs incelemesi ve tercih nedenleri Kıbrıs en güzel tesisleri, en güzel denizleri, en güzel çarşıları ve elbette cas...
Yorumlar
    90-60-90 Oldum Artık Yaza Hazırım Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
ses izolasyon süngeri
Sponsor Reklamlar
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
akustik sünger akustik sünger
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.