: Eçiftle Her şey Güzel Olacak
Android Oyun Hilesi

Eçiftle Her şey Güzel Olacak

Savaş Can Altun
4 sene önce

Hayatın monoton yapısından sıkılmadınız mı? Her gün aynı şeyleri yapmak sizi sıkmıyor mu? Hayatı tek tabanca yaşamak size acı vermiyor mu? Parkta el ele tutuşmuş, göz göze gelmiş iki çift görmek size acı vermiyor mu? 14 Şubat’ın sizin için boş ve anlamsız olması sizi üzmüyor mu? Hayatınıza anlam katacak sizi Kaf dağının ardına götürecek bir arkadaş bulmanın zamanı gelmedi mi?

Hazırlanın, en güzel kıyafetlerinizi giyin, güzel kokularınızı sürünün. Saçlarınızı tarayın. Hayatınıza anlam katacak sizi bu monoton yaşamdan kurtaracak birisi ile tanışacaksınız. İnternet bağlantılı bir bilgisayarın başına oturun. Google girip eçift yazın. Karşınıza çıkacak ilk siteye giriş yapın. Eposta isim ve soy isim belirleyerek üyelik sürecinizi başlatın. Üyeliğinizin tamamlanması için size can alıcı sorular sorulacak. Bu sorulara içten ve samimiyetle cevap verin. Bu soruların cevabı sizi doğru insana götürecek. Eçift sitesi bu soru ile ne istediğinizi, ne aradığınızı bulacak. 4 milyon üye ile kıyaslayıp size uygun üyeyi dakikalar içinde bulacaktır.
Eçift sitesine resim eklemenizi tavsiye ederim. Resimli üyeler her zaman resimsiz üyelere göre daha avantajlıdır. Karşı tarafı etkileyebilmek için en can alıcı resimleriniz kullanmalısınız. Karşı taraf sizin profilinize bakmak isteyecektir. Profiliniz sizi temsil edecektir.

Eçift ücretsiz üyelik kabul eden bir arkadaşlık sitedir. Fakat hizmetlerinin bir bedeli var. Gülücük göndermek ücretsizken özel mesaj göndermek ücretlidir. Ücretsiz üyelikle hiçbir şey elde edemezsiniz. İletişim tek taraflı olursa bir ilişki yürümez. Eçift sitesinde birisi ile tanışmak isterseniz mutlaka ücretli üye olmalısınız. Karşı taraf size özel mesajdan soru ilettiği zaman ona sadece ücretsiz kanaldan gülücük göndermek aranızdaki iletişimi sağlamaya yetersiz kalacaktır. Mutlaka duygu ve düşüncelerinizi iletebilmelisiniz.

Eçift arkadaşlık sitesine 1 ay üye olarak siteyi deneyebilirsiniz. 1 aylık süreç arkadaş bulmanız için yeterli olacaktır. 1 aylık deneme sürecinden sonra dilerseniz süreyi uzatabilirsiniz. Birçok üye 1 aylık üyelikle yetinmektedir.
Mutluluk treni eçift ile kalkıyor. Hazırlanın, hayatınıza anlam katacak sizi mutlu edecek arkadaş adayınız size bilgisayarın tuşları kadar yakın. Elinizi mutluluğa uzatın.

Bu Yazıyı Paylaş : Eçiftle Her şey Güzel Olacak kutladı yazısını paylaş Eçiftle Her şey Güzel Olacak yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
KULLANICILARIN SUNUCUYA EN KOLAY ERİŞİMİ İÇİN ARTIK CDN KULLANILIYOR CDN (CONTENT DELIVERY NETWORK) Türkçe anlamı içerik dağıtım a...
Teknolojinin en gelişmiş çağlarında olmamıza rağmen bir türlü cehaleti kıramıyoruz. Gençlerimiz bir şeyleri öğrenmeleri için olan...
Merhaba arkadaşlar bugün xyz ( adult ) site sahipleri için bot ihtiyaçlarını karşılamaları adına hazırlanmış videobot.xyz adresin...
Nuhun Gemisi Kıbrıs incelemesi ve tercih nedenleri Kıbrıs en güzel tesisleri, en güzel denizleri, en güzel çarşıları ve elbette cas...
Yorumlar
    1. Eschaber dedi ki:

      güzel bilgi teşekkürler.

    Eçiftle Her şey Güzel Olacak Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
ses izolasyon süngeri
Sponsor Reklamlar
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
akustik sünger akustik sünger
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.