: En İyi Güreş Kremini Buldum
Android Oyun Hilesi

En İyi Güreş Kremini Buldum

Savaş Can Altun
2 sene önce

Yaz ayları yaklaşıyor ve haliyle hepimizi tatlı bir heyecan sarmış durumda. Çünkü hem tatile gideceğiz, hem yüzeceğiz, hem gezeceğiz ve kısacası dolu dolu bir yaz eğlencesine başlamış olacağız. Tabi ki her yaz olduğu gibi bu yazda hazırlıklar yaparken, ben sizlere geçen yıl kullanmış olduğum güneş kreminden bahsedeceğim.

Aslında iki yıl öncesinde başımdan korkunç yanıklardan sonra kullanmış olduğum güneş kreminin ise cildimi mahvetmesi ile birlikte, benim için oldukça kötü bir yaz olmuştu. Bu nedenle geçmiş olduğumuz yaz nasıl bir ürün kullanmam gerektiğini çok sıkı bir şekilde araştırmış ve hatta kış boyunca bir çok arkadaşımla bu konuda görüşmeler yapmıştım.

İşte burada kullanmayı tercih ettiğim Bioder Suncore güneş kremi serisinin herkes tarafından tavsiye edilmesi ve benim cildimin narin olmasından dolayı, kesin kullanmam gerektiğini söylemeleri ile birlikte bende güneş kremi için Bideor’in güneş koruyucu vücut sütü SPF 30 ve süneş sonrası rahatlatıcı kremini satın almıştım.

Ürünü alma sebebim tabi ki yanıklardan korunmak ve güneş ışığının zararlarını almamaktı ama bana cildimde acayip güzel bir pürüzsüzlük katmıştı. Çünkü ne zaman kullansam vücudumda ki parlaklık, parıltı ve gerilme hissi ile birlikte, çok daha güzel bir vücut görüntüm oluyordu. Ayrıca çok güzel bir kokuya sahip olduğu için, özellikle denizden sonra ki arkadaşlarımız ile gezmelerimizde kokum herkes tarafından fark ediliyordu.

Eğer benim gibi hassas bir cilde sahipseniz, sizlerde zaten güneş kremi kullanıyorsunuzdur. Ben sadece kendi kullandığımı ve tabi ki başımdan geçenleri sizlere anlatmak istedim. Bu konuda sorularınız olursa cevaplayabilirim. Baya bir marka güneş kremi kullandım çünkü ve ben açıkçası Bioder’den önce ki kullandıklarımdan çok fayda göremedim.

Eskiden kullanmış olduğum bir kaç ürün aslında iyiydi ama sanırım cildimde ki değişim ve tabi ki yaşımda ilerleyince, bende ki etkisini tam olarak gösteremediler. Onun için ben artık Bideor’in güneş kremini kullanacağım. Üstelik hem eczanelerde satılıyor, hemde fiyatı oldukça uygun olduğu için diğerlerine göre çok daha iyi bir ürün bence.

Etiketler :
Bu Yazıyı Paylaş : En İyi Güreş Kremini Buldum kutladı yazısını paylaş En İyi Güreş Kremini Buldum yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
KULLANICILARIN SUNUCUYA EN KOLAY ERİŞİMİ İÇİN ARTIK CDN KULLANILIYOR CDN (CONTENT DELIVERY NETWORK) Türkçe anlamı içerik dağıtım a...
Teknolojinin en gelişmiş çağlarında olmamıza rağmen bir türlü cehaleti kıramıyoruz. Gençlerimiz bir şeyleri öğrenmeleri için olan...
Merhaba arkadaşlar bugün xyz ( adult ) site sahipleri için bot ihtiyaçlarını karşılamaları adına hazırlanmış videobot.xyz adresin...
Nuhun Gemisi Kıbrıs incelemesi ve tercih nedenleri Kıbrıs en güzel tesisleri, en güzel denizleri, en güzel çarşıları ve elbette cas...
Yorumlar
    En İyi Güreş Kremini Buldum Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
ses izolasyon süngeri
Sponsor Reklamlar
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
akustik sünger akustik sünger
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.