: Nisan Ataması Olacak Mı ?
Android Oyun Hilesi

Nisan Ataması Olacak Mı ?

Savaş Can Altun
2 sene önce

Ülkemizde yüzbinlece işsiz öğretmen var ve bu öğretmenlerin birçoğu nisan ataması olacak mı diye bekleyiş içerisinde. ‘Nisan Ataması’ elbette atanamayan ya da daha doğru bir ifade ile ataması yapılmayan öğretmen sorunun çözmeyecek. Ama bir nebze olsun kanayan yaraya merhem olacak.
Peki işsiz öğretmenler ne yapıyor? Ülkemizde yaklaşık yüzbin ücretli öğretmen var. Bu öğretmenler de doğal olarak kadrolu meb personel olmak istiyor. Bu anlamda hükümete büyük görev düşüyor. Bir an önce bu sorunun çözmek gerekiyor. Fen edebiyat fakültesi mezunlarına formasyon dağıtılarak bu sorunun daha da büyümesine neden olanlar gerçekten sorunun ne kadar içinden çıkılamaz hale geldiğinin farkında değiller.
Eğer nisan ayında bir öğretmen ataması yapılır ve bu rakam 40 binin üzerinde olursa atama bekleyen öğretmenler bayram edecek. Tabi bu aşamada da nisan ataması kontenjanları beklenmeye başlanacak. Ancak bu kontenjanların da adaletli bir şekilde dağıtılması gerekiyor. Özellikle lise branşları çok düşük atama rakamları nedeniyle zor durumda kalıyorlar.
Dileriz adalet yerini bulur.

Etiketler :
Bu Yazıyı Paylaş : Nisan Ataması Olacak Mı ? kutladı yazısını paylaş Nisan Ataması Olacak Mı ? yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
KULLANICILARIN SUNUCUYA EN KOLAY ERİŞİMİ İÇİN ARTIK CDN KULLANILIYOR CDN (CONTENT DELIVERY NETWORK) Türkçe anlamı içerik dağıtım a...
Teknolojinin en gelişmiş çağlarında olmamıza rağmen bir türlü cehaleti kıramıyoruz. Gençlerimiz bir şeyleri öğrenmeleri için olan...
Merhaba arkadaşlar bugün xyz ( adult ) site sahipleri için bot ihtiyaçlarını karşılamaları adına hazırlanmış videobot.xyz adresin...
Nuhun Gemisi Kıbrıs incelemesi ve tercih nedenleri Kıbrıs en güzel tesisleri, en güzel denizleri, en güzel çarşıları ve elbette cas...
Yorumlar
    1. nisan ataması dedi ki:

      nisan ataması olacak bence. kesinlikle olacağını düşünüyorum. nisan ataması konusunu gündeme getirdiğiniz için teşekkür ederim..

    Nisan Ataması Olacak Mı ? Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
ses izolasyon süngeri
Sponsor Reklamlar
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
akustik sünger akustik sünger
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.