: Saçları Hızla Uzattım Artık Yaza Hazırım
Android Oyun Hilesi

Saçları Hızla Uzattım Artık Yaza Hazırım

Savaş Can Altun
2 sene önce

Herkese selamlar. Bugün sizlere saçlarımı ne kadar hızlı bir şekilde ve istediğim gibi gür olarak nasıl uzattığımı anlatacağım. Özellikle benim gibi saçı geç uzayan bayanlar için, saçlarına istedikleri şekli vermek ve haliyle güzel görünmeye çalışmak çok zor oluyor. Tabi ki artık bu sorunu ben çözdüğüm için, buradan tüm bayan arkadaşlarımıza da saçlarını nasıl hızlı bir şekilde uzatacaklarını anlatmak istiyorum.

Ben saçlarımı uzatmak için Restorex marka ürünü kullandım. Bunu da bana eczaneci bayan tavsiye etti ve alıp kullanmamı sonrasında saçlarımın çok hızlı uzayacağını söylemişti. Çünkü benim saçlarım hem geç uzuyordu, hemde saçlarımda kırıklar ve mat bir görünüm vardı. Yani saçlarım canlı değildi.

Eczaneye de bunun için gitmiştim aslında ve hızlı saç uzaması için kullanabileceğim bir ürün var mı dediğimde bana Restorexi almamı ve istediğim sonucu alacağımı söylemişti. Bir çok genç kızın kullandığı bir şampuan ve bakım kremiymiş ama ben ilk defa duyuyordum.

Fiyatı da aslında gayet uygundu en azından ikili olduğu için, uzun süre rahatlıkla kullanabileceğim bir şampuan ve saç kremi olduğunu biliyordum. Kullanmaya başladıktan sonra, ilk göze çarpan ise saçlarımda canlılığın arması oldu. Çünkü saçlarımın uzadığını hemen fark edemiyordum ama canlı bir görüntü elde ettiğimi her aynaya baktığımda anlıyordum.

Öncesinde saçlarım açık kestane olmasına rağmen koyu gibi görünürken, şampuanı kullanmam sonrasında renginin sürekli açıldığını özellikle güneş ışığı altında fark edebiliyordum ve hatta karamele yakın bir renk olmuştu.

Ama tam olarak uzamasını ise bir ay sonra fark ettim. Sadece bir ayda 6-7 cm kadar uzamıştı. İlginç bir sonuçtu ve en ilginç olanı ise saçlarıma istediğim gibi şekil verebiliyordum. Saçlarım daha yumuşak olduğu için, şekil vermek ve canlı rengi sayesinde saçlarımın daha güzel görünmesi artık benim için çok güzel olmuştu.

Ben ürünü uzun süredir kullanıyorum burada yazmamın sebebi ise sıkıntısı olanlar varsa eğer, bana ulaşabilirsiniz. Hızlı saç uzaması ile ilgili her türlü sorunuza cevap verebilirim. Çünkü kullanmadığım ürün kalmadı diyebilirim ve benim saçlarım Restorex ile uzadı. Bu arada farklı markalarda saçlarınızı uzatabilir. Bu tamamen saçınıza bağlı bir durum olduğu için, hangi ürünün size daha iyi geleceğini bilemem ama ürünler ile ilgili bilgi verebilirim.

Etiketler :
Bu Yazıyı Paylaş : Saçları Hızla Uzattım Artık Yaza Hazırım kutladı yazısını paylaş Saçları Hızla Uzattım Artık Yaza Hazırım yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
KULLANICILARIN SUNUCUYA EN KOLAY ERİŞİMİ İÇİN ARTIK CDN KULLANILIYOR CDN (CONTENT DELIVERY NETWORK) Türkçe anlamı içerik dağıtım a...
Teknolojinin en gelişmiş çağlarında olmamıza rağmen bir türlü cehaleti kıramıyoruz. Gençlerimiz bir şeyleri öğrenmeleri için olan...
Merhaba arkadaşlar bugün xyz ( adult ) site sahipleri için bot ihtiyaçlarını karşılamaları adına hazırlanmış videobot.xyz adresin...
Nuhun Gemisi Kıbrıs incelemesi ve tercih nedenleri Kıbrıs en güzel tesisleri, en güzel denizleri, en güzel çarşıları ve elbette cas...
Yorumlar
    Saçları Hızla Uzattım Artık Yaza Hazırım Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
ses izolasyon süngeri
Sponsor Reklamlar
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
akustik sünger akustik sünger
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.