: Saçlarım Bioxcin Sayesinde Dökülmedi
Android Oyun Hilesi

Saçlarım Bioxcin Sayesinde Dökülmedi

Savaş Can Altun
2 sene önce

Babamın saçları çok gürdü ama 4 amcamın hepsinde saç dökülmesi vardı. Dayılarım’da da saç dökülmesi sorunu yoktu ve hatta saçları çok gürdü ama benimde yaşım ilerledikçe saçlarımın dökülmeye başlaması ile birlikte ne yapacağımı şaşırmıştım. Özellikle yeni başlamıştı saç dökülmeleri ama yaşım 27 olduğu için, bu dökülmenin kalıcı olacağı kanaatine varmış. Hatta saç dökülmesiyle alakalı arkadaşlarımla konuştuğum zaman bana belirli kademeleri olduğunu söylediler. Yani saçlarımın bir anda dökülmesi pek hayrı alamet değilmiş.

Tabi annemde bunu sorun ettiğimi bildiği için, bazı komşular ile konuşurken, birinin Bioxcin ürününü kullandığını ve saçlarının dökülmediğini söylemişler. Annem bana söyleyince ilk başta “olur mu öyle şey, şampuan nasıl önleyecek, hep şuan kullanıyoruz zaten” demiştim. Annem gene de oğlum bir araştır falan belki işe yarar bir şeydir dedi.

Annemi kırmadım tamam deyip, başladım Bioxcin ürününü araştırmaya. Önce internete baktım ve herkesin farklı farklı yorumlar yazdığını görünce, neye karar vereceğimi bilemedim. Bende sonrasında gidip bayan eczaneci kalfa arkadaşım vardı ona sordum. Nasıl üründür falan derken, çok talep olduğunu ve bazı kişilerin sürekli aldığını söyledi. Ama bazı kişilerin ise hiç memnun kalmadığını söyleyince bende gene karamsarlık olmuştu.

Karamsarlığımı görünce bana, her metabolizmaya farklı etkileri olur düşünme bu kadar al bir tane sana vereyim git sürekli kullan, sonra kararını verirsin dedi. İyi ki’de almışım o gün Bioxcin’i saç dökülmesi ürünü olan forte şampuanı.

Saç dökülmesi şampuanını alıp doğru eve gittim. İlk işim hemen banyoya girmek ve ürünü kullanmak oldu. Güzel bir üründü yani saçlarımdan yağ gibi kayıyordu ve saçlarım yumuşacık olmuştu. Zaten kullanımı her gün olması gerekiyormuş. Gerçi ben her gün olmasa da 2 günde bir mutlaka duş alıyordum ve o zamanlar kullanıyordum.

Kullanmaya başladıktan sonra ise etkisini bir hafta sonra hissetmeye başlamıştım. Gerçi ilk başta, saçlarım yumuşamış, kokusu falan güzeldi ama saç dökülmeye devam ediyordu. İlk hafta sonrasında ise hani tel tel saymadım ama dökülmede azalma olduğu belli oluyordu. Bir ay boyunca sürekli olarak kullandıktan sonra ise artık tek tük saçlarım dökülüyordu ve bunun yanı sıra, saçlarım sanki daha gür olmuştu.

Altı aydır Bioxcini kullanıyorum ve saçlarımda artık ara ara bir iki tel dökülüyor. O’da sanırım normaldir. Şuan saçlarım daha gür ve daha güzel görünüyor. Ben saç dökülmesi için Bioxcin kullandım ama farklı ürünlerde varmış. Bunun için bu markalar arasında mutlaka size göre bir ürün olacağını düşünüyorum. Tabi ki bazılarınızda saç dökülmesini de engellemeyebilir yani bu sizinle alakalı bir durum sonuçta.

Etiketler :
Bu Yazıyı Paylaş : Saçlarım Bioxcin Sayesinde Dökülmedi kutladı yazısını paylaş Saçlarım Bioxcin Sayesinde Dökülmedi yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
KULLANICILARIN SUNUCUYA EN KOLAY ERİŞİMİ İÇİN ARTIK CDN KULLANILIYOR CDN (CONTENT DELIVERY NETWORK) Türkçe anlamı içerik dağıtım a...
Teknolojinin en gelişmiş çağlarında olmamıza rağmen bir türlü cehaleti kıramıyoruz. Gençlerimiz bir şeyleri öğrenmeleri için olan...
Merhaba arkadaşlar bugün xyz ( adult ) site sahipleri için bot ihtiyaçlarını karşılamaları adına hazırlanmış videobot.xyz adresin...
Nuhun Gemisi Kıbrıs incelemesi ve tercih nedenleri Kıbrıs en güzel tesisleri, en güzel denizleri, en güzel çarşıları ve elbette cas...
Yorumlar
    Saçlarım Bioxcin Sayesinde Dökülmedi Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
ses izolasyon süngeri
Sponsor Reklamlar
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
akustik sünger akustik sünger
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.