: Ucuz Otobüs Bileti
Android Oyun Hilesi

Ucuz Otobüs Bileti

Savaş Can Altun
3 sene önce

Bir otobüs bileti alarak Tekirdağ’a gittiğinizde denizin sakinliği ve doğa ile baş başa kalmak istiyorsanız gitmeniz gereken yer Hora Feneri olacaktır. Hora Feneri Tekirdağ’ın Hoşköy ilçesindedir. Fener 1861 yılında Abdülmecit Han tarafından yaptırılmıştır. Fenerin kendisine has bir takım özellikleri bulunmaktadır. Fener kaynak kullanılmadan tamamen cıvatalarla birbirine tutturulmuş tamamı demirden yapılmıştır. Kendi ekseni etrafında 20 saniye gibi çok kısa bir sürede dönebilmektedir. Bu tarihi feneri mutlaka bir Tekirdağ bileti alarak gidip görmek gerekiyor.

Ünlü şair Namık Kemal’in ölümünden sonra şairin anısına Tekirdağ’da ev yapılmıştır. 1992 yılında yapımına başlanan bina Osmanlı mimarisinden izler taşımaktadır. Şimdilerde müze olarak kullanılan Namık Kemal Evi Tekirdağ bileti alınarak ziyaret edilmesi gereken mekanlar arasındadır. www.ucuzotobusbileti.gen.tr ile en ucuzundan alışveriş yapıp en konfor otobüsten bilet alabilirsiniz. Ucuz otobüs bileti www.ucuzotobusbileti.gen.tr den alınır bu artık adeta bir kuraldır.

Tekirdağ tarihi bir şehir olmasının yanı sıra deniz turizmine olanak tanıyan Saroz Körfezi’ne sahiptir. Saroz Körfezi’nde bulunan Eriklice Köyü sakin ve kalabalıktan uzak bir plaj keyfi hedefleyenler için harika bir mekandır. Denizi duru plajı sakin ve şirin bir köydür. Yerli halkı sıcak ve samimidir. Erikli Köyü’nde yöresel yemekler yiyebileceğiniz mekanlar bulunur. Özellikle İstanbullular için sakin ve huzurlu bir plaj tatili yapmak aslında hiçte uzak değil.

Bir Tekirdağ ucuz otobüs bileti alarak tatilinizin ilk adımını atabilirsiniz. Üstelik yaz sezonu başlamadan önce otobüs bileti rezervasyonunuzu yapabilirseniz ucuz Tekirdağ bileti bulmanız hiçte zor olmaz. Tekirdağ İstanbul’a yakın tarihi ve doğal güzelliklere sahip bir şehir olduğundan önceden ucuz Tekirdağ bileti ayırtmakta fayda var. www.ucuzotobusbileti.gen.tr sitesinden alacağınız ilk bilet size uğur getirecektir, çünkü tüm işlem yapanlar özellikle www.ucuzotobusbileti.gen.tr den aldıkları otobüs biletlerinden sonra başlarına iyi şeyler geldiğini anlattılar.

Etiketler :
Bu Yazıyı Paylaş : Ucuz Otobüs Bileti kutladı yazısını paylaş Ucuz Otobüs Bileti yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
KULLANICILARIN SUNUCUYA EN KOLAY ERİŞİMİ İÇİN ARTIK CDN KULLANILIYOR CDN (CONTENT DELIVERY NETWORK) Türkçe anlamı içerik dağıtım a...
Teknolojinin en gelişmiş çağlarında olmamıza rağmen bir türlü cehaleti kıramıyoruz. Gençlerimiz bir şeyleri öğrenmeleri için olan...
Merhaba arkadaşlar bugün xyz ( adult ) site sahipleri için bot ihtiyaçlarını karşılamaları adına hazırlanmış videobot.xyz adresin...
Nuhun Gemisi Kıbrıs incelemesi ve tercih nedenleri Kıbrıs en güzel tesisleri, en güzel denizleri, en güzel çarşıları ve elbette cas...
Yorumlar
    Ucuz Otobüs Bileti Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
ses izolasyon süngeri
Sponsor Reklamlar
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
akustik sünger akustik sünger
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.