: WordPress Facebook Eklentisi
Android Oyun Hilesi

WordPress Facebook Eklentisi

Savaş Can Altun
5 sene önce

WordPress için facebook eklentisi yayınlandı. bu eklenti bir çok özelliği barındırıyor ayrıca kendi paneli sayesinde kullanımı’da oldukça kolay.

wordpress-facebook

 

Uygulamanın Kurulumu ise oldukça kolay Buradan indire bilirsiniz veya admin paneliniz’den yeni eklenti kısmından kolaylıkla kura bilirsiniz.

z. Yönetici panelinden etkinleştirdikten sonra facebook sekmesinden bize uygulama oluşturmamızıı ve nasıl yapacağımız yönergeleri resim ile belirtilmiş. Uygulama oluşturup app id, app secret ve app namespace ile ekledikten sonra kaydet diyoruz.

Bu işlemden sonra bize bir çok facebook eklentisi karşımıza çıkıyor. Buradan kullanmak istediklerini seçip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Bileşen menünüzde görünecek widgetlar ile bileşenlerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

 

Bu Yazıyı Paylaş : WordPress Facebook Eklentisi kutladı yazısını paylaş WordPress Facebook Eklentisi yazısını paylaş
Yazar: Hakkında
Uzun bir süredir web işleri ile uraşan freelance calışan bir yazılımcı. www.savascanaltun.com ve www.saltun.net 'in kurucu ve geliştirici. freelance iş vermek için iletişim kısmından ulaşa bilirsiniz referanslarım ve uzmanlık alanlarım için üst menüden portfolyo kısmına tıklayınız.
Benzer Yazılar
WordPress kullanıcılarının genel sorunlarından biri olan güvenlik ve hız sorununu optimasyon yaparak çöze bilirsiniz bunun için onlarca...
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi WordPress'de veritabanı bağlantısında sorun olduğunda kendinden bir sayfa gösteriyor ve oldukça köt...
Bildiğiniz üzere WordPress 3.8 sürümü yayınlandı. oldukçada güzel . bazı arkadaşlar nasıl geçiş yapacağını sormuştu bende bund...
Merhaba arkadaşlar bu makalemde sizlere WordPress  için geliştirilmiş Cache Eklentisi olan WP Super Cache  Eklentisni tanıtacağım. ca...
Yorumlar
    1. dnzsrlk dedi ki:

      eyw kardeşim

    WordPress Facebook Eklentisi Hakkında Yorum Yaz
Sponsorumuz
#
Sponsor Reklamlar
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
 Reklam Alanı
Son Yazılar
Kategoriler
Sponsorumuz
#
Etiketler


Sosyal Ağlarda Ben.

Tavsiye Linkler

Google Sıra Bulucu

Yandex.Metrica
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.